City Day SPA | gabinet kosmetyki profesjonalnej

  • RF fale radiowe - odmładzająca energia
  • ultradźwięki, peeling kawitacyjny - oczyszczająca moc ultradźwięków, zaawansowana pielęgnacja
  • cellulogia - wygładzanie rozstepów i likwidacja skórki pomarańczowej
  • mezoterapia igłowa - intensywne odmłodzenie skóry
aktualności
gęste i zdrowe włosy
Wypadanie włosów martwi zarówno kobiety jak i mężczyzn. Przeciętny człowiek ma na głowie około 100 tysięcy włosów. Poszczególne włosy mają różne cykle rozwoju, dzięki czemu zawsze mamy mniej więcej taką samą gęstość, w przeciwieństwie do niektórych zwierząt, u których występuje linienie.
Każdemu z nas wypada średnio około 40-70 włosów dziennie, to zjawisko naturalne i nie powinno być powodem do niepokoju. Jeżeli masz zdrowe włosy, w miejscu każdego utraconego włosa natychmiast wyrasta następny.
Jeżeli jednak problem staje się widoczny nie martw się, można temu zapobiec! Znane są sposoby na to, by zachować gęste i zdrowe włosy. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów zapobiegania wypadaniu włosów jest mezoterapia igłowa zabieg polegający na aplikowaniu koktajli odżywiających cebulki włosowe i skórę głowy.. Koktajl HAIR to 45 aktywnie czynnych składników jak: witaminy, aminokwasy, kwasy tłuszczowe flawonoidy, nie usieciowany kwas hialuronowy, minoksydyl 0,5%. Zabieg odżywia, wzmacnia naczynia włosowate, pobudza porost włosów.
Zabieg mezoterapii igłowej polega na mikroiniekcji czyli nakłuwaniu specjalnym pistoletem, dozującym stałą dawkę preparatu. Urządzenie zakończone bardzo cieniutką igiełką, wbija się płytko, na głębokość 1 mm, i przez to bezboleśnie.
Kuracja wymaga przynajmniej kilku zabiegów, natomiast skutek to miłe zaskoczenia. W wyniku mezoterapii następuje widoczna regeneracja struktury włosa, hamuje się proces wypadania i bardzo często włosy odrastają. Warunkiem ich odrostu jest obecność żywych mieszków włosowych. Dlatego, szczególnie u mężczyzn, tak ważna jest profilaktyka. Poprzez rozpoczętą odpowiednio wcześniej, można znacząco opóźnić łysienie.
Cena jednego zabiegu to 300zł, czas trwania ok. 1 godziny.


mezo_gowa
 
projekt i realizacja .e.y.c.